En Kolay Yemekler

Zayıflamaya Yardımcı Detoks İçecekler

Zayıflamaya Yardımcı Detoks İçecekler

Detoks vücudunuzun su alması için mükemmel bir alternatiftir, belki sadece su içmek o kadar keyifli gelmiyordur detoks içecekleri deneyin.Çünkü kilo vermek istiyorsanız su içmeniz gerekir. Bu kaçınılmaz.
Solungaçlarınızın çıkacağını düşünmeye başlıyorsanız korkmayın çıkmayacak:). 3 lt su içmemiz gerekli.
Geçtiğimiz birkaç yıl boyunca, insanlar daha fazla su içmeleri gerektiği gerçeğinin farkına varmaya başladılar. Bunu sıfır kalorili gıdalarla birleştirin ve detoks suları ile sonuçlandırın.

Detoks suyu nedir?

Detoks suyunun ardındaki genel fikir, vücudunuzun toksinlerini normal içme suyuna oranla daha hızlı atmasına yardımcı olmasıdır. Sağlıklı meyve ve sebze bulun, suya atın ve için.
Bu kadar basit.
Bu detoks suları ile ilgili harika bir başka şey ise,sadece suyun kendi başına çok sıkıcı olabilmesidir. Sadece su içtiğim zamanlar geçirdim ,insan ağzında bir tat olsun istiyor.
Detoks suları beni genellikle aradığım lezzeti bana sağlıyor ve bu yüzden bende yememem gerekenleri yemiyorum.
Detoksifikasyon suyu, elde etmeye çalıştığınız rakamdan ödün vermeden lezzetli yiyeceklerin tadını çıkarmanızı sağlar.
Tadı harika,ve hızlıca kilo verin.

4 Adet Detoks Tarifi

greyfurt detoks

Greyfurt-Salatalık-Nane Detoksu Malzemeleri

Yarım greyfurt ince ince dilimlenmiş
yarım salatalık ince ince dilimlenmiş
4-5 yaprak nane.

Yapılışı

Bir çok detoks suyu, salatalık ile başlar çünkü ideal bir sebzedir. İçerdiği diüretik özellikler, vücudunuzdaki nemin çoğunun sisteminizden olabildiğince çabuk temizlenmesini sağlar.
O zaman öncelikle salatalık dilimliyoruz. Sırada greyfurt var.Yağ yakıcı enzimlerle dolu.Aroması da suda harika yayılıyor.Bir parça da greyfurt atalım.Biraz da hoş bir koku ve ferah bir nefes ile sindirim sistemimizi rahatlatalım.Son olarak nane yaprakları atalım. Tüm malzemeleri 1 lt suyun içine atalım ve buz dolabında 1 saat bekletelim.Afiyet olsun.

detoks

Karpuz Detoksu

Karpuz ne harika bir meyve değil mi? İçeriğinde ki likopen ve lifler o kadar sağlıklı ki. Neden suya karıştırıp o mükemmel kokusu ve aromasından faydalanmayalım ki? 1-2 dilim karpuzu 1 lt suya katın ve buz dolabında 1 saat bekletin .Afiyet olsun.

yeşilçay detoks

Yeşil Çay Detoksu

Yeşilçay ne kadar mucizevi bir bitki. Tam bir antioksidan.Suyu kaynatın ve yeşil çayı demleyin.2 fincan yeşilçayı bırakın soğusun.İçine yarım limon sıkın ve su ile iyice seyreltin 1lt ye çıkarın. Afiyet olsun.

karpuz detoksu

Karpuz ve Nane Detoksu

Karpuz mevsimi geldi çattı , e koca karpuzu yiyelim yemesine de çok şekerli.Biz karpuz ve nane detoksu yapalım hadi. 1 lt soğuk suya ,2 dilim karpuz atın ve bir kaç yaprak taze nane ekleyin.Buz dolabında 1 saat bekletin. Afiyet olsun.

Benzer Tarifler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir