En Kolay Yemekler

Lokum Kıvamında Et Nasıl Pişirilir?

 Lokum Kıvamında Et Nasıl Pişirilir?

Lokum kıvamında et pişirmek

Birçok ev hanımı et pişirirken etin diri kalmasından şikâyet eder ama aslında bu iyidir. Ancak taze et diri kalır ama taze et yiyeceğiz diye de sert et yemek zorunda değilsiniz elbette eti önce yanmaz yapışmaz tencereye alın, harlı ateşte iki kadına ısındığında köpüren köpüğünü alın (kanıdır bu). Daha sonra çay kaşığının yarısı kadar karbonat atın ve etin suyu ile pişmesine izin verin eğer az da olsa çiğlik kalmış ise artık karbonat yerine bu sefer sıcak su ekleyin, yumuşacık olacaktır, afiyet olsun.

뒷북 You know where to find us. 5 - 7 Park Street, Sydney CBD for great food, drinks, VIP lounge and bottle shop - we've got it all covered. #HotelCoronation #japanesefood #fusion #food What's the first thing that pop's at your mind when you see this.

People hunt Anaconda's because of their skin which is highly appreciated in the fashion industry. Luckily, they are not endangered. 
#snake #anaconda #skin #snakeskin #anacondaskin #pythonskin #python #amazon #prey #hunt #muscle #watersnake #lake #river #amazonriver #forest #brown #gold #golden #reptiles #wildlife #wildlifephotography #canonphotography #canonclick #canoneos1300d #snakephotography #food hello fall break! 🍃🍂 Aquela comidinha que a gente ama! #sextafeirasualinda #strognoff #masterchef #food #foodisgood #instafood ❤ 24, What?!?! ⁉️ Morning fresh market vibe
#market #fresh #thailand #food #hatyai #happy #photooftheday
Benzer Tarifler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir